Manažer servisního oddělení zavedené firmy s 23letou tradicí zabývající se vzduchotechnikou (vytápění, větrání, klimatizace)

Obor:
Technika, elektrotechnika

Charakteristika zaměstnavatele

  • Záruční a pozáruční servis zařízení německého výrobce
  • Uvádění zařízení do provozu
  • Podpora obchodní složky firmy
  • Prodej náhradních dílů
  • Technická podpora servisních partnerů
  • Řešení reklamací

Požadujeme

  • Středo nebo VŠ vzdělání,  ideálně technického směru (strojařina, elektrotechnika)
  • Přiměřená praxe ve  stejném nebo příbuzném oboru
  • Zkušenost  s prací servisního útvaru
  • Spolehlivost, férovou, zodpovědnost
  • Manažerská zkušenost
  • Stabilita,  pružnost myšlení
  • Týmovost

Náplň práce

  • Řídí činnost oddělení
  • Vede a motivuje  pracovníky, koordinuje činnosti, rozhoduje
  • Definuje a zavádí účelné servisní postupy
  • Uzavírá servisní smlouvy se servisními partnery
  • Řeší složité reklamace
  • Určuje cenovou strategii  (cenu náhradních dílů a servisních výkonů)
  • Reportuje a vede agendu servisu

Nabízíme

  • Dobré mzdové podmínky
  • Zázemí stabilní firmy
  • Benefity
  • Sídlo v Brně
  • Podpora ze strany vedení firmy

Informace o platu

Bude upřesněno během pohovoru.

Další informace

Zájemci se mohou hlásit na tel 603 220 958 (Blanka Nerudová)
nebo mailem na nerudova@mitathor.cz

Go to top